Як інформує офіційний веб-сайт Міністерства аграрної політики та продовольства України, сьогодні, 15 травня, розпочався 15-й Зліт відмінників навчання ВНЗ Мінагрополітики.

Цьогоріч захід відбувається на базі Полтавської державної аграрної академії.

Протягом трьох днів студентська аграрна еліта матиме змогу ознайомитися з діяльністю передових сільськогосподарських колективів Полтавщини, а також обговорити перспективи розвитку аграрної освіти.

Участь у Зльоті беруть кращі студенти університетів та коледжів, переможці наукових олімпіад та конкурсів, іменні стипендіати Президента України, Кабінету Міністрів та Міністра аграрної політики та продовольства.

На заході студентство зустрінеться з керівниками Міністерства, Полтавської обласної державної адміністрації, науковцями-аграріями, відбудеться представлення та захист наукових робіт. Також студентська аграрна еліта матиме змогу ознайомитися з діяльністю передових сільськогосподарських колективів Полтавщини, кращими традиціями Полтавської академії та обмінятися думками з приводу подальшого розвитку аграрної освіти та ролі молоді у розбудові української держави.