Перед виїзним прийомом громадян на території Семенівської сільської ради голова Близнюківської районної державної адміністрації Анатолій Калашник спільно з головою Близнюківської районної ради Володимиром Бреусом та першим заступником голови районної державної адміністрації Василем Протасовим відвідали ПСП «Комсомолець».

При цьому зустрілися та поспілкувалися з головним агрономом Миколою Андрієнком, працівниками сільгосппідприємства, які спільно з агрономом-консультантом компанії KWS у Харківській області Олександром Добреньким  висівали кукурудзу на зерно, закладаючи полігон із виробничого випробування гібридів цінної зернової культури.

«Від 6 кращих виробників насіннєвого матеріалу в конкурсному випробуванні буде 36 гібридів зарубіжної та вітчизняної селекції», – повідомили агрономи господарства.

«ПСП «Комсомолець» завдяки директору Володимиру Івахненку та злагодженому трудовому колективу часто займає лідируючі позиції в районі у галузі рослинництва. І причиною цього є дуже високий технологічний рівень, оновлена матеріально-технічна база галузі, пристойна заробітна плата та орендна плата за земельні ділянки (паї)», – підсумував голова райдержадміністрації Анатолій Калашник, оглянувши декілька полів озимої пшениці.

(За інформацією сайту Близнюківської РДА)

 

dsc_0065 dsc_0051