31 жовтня 2018 року у рамках освітнього проекту «Абетка експортера – 2018» за участі: Олега Мирошниченка, тренера та експерта з питань просування експорту на європейські та міжнародні ринки, Інни Маршавіної, керівника відділу ділової інформації Харківської торгово-промислової палати, Максима Серпухова, керівника науково-практичного проекту з розробки інструментів активізації експортної діяльності ХНЕУ ім. С. Кузнеця, успішних експортерів Харківщини відбудеться семінар «Інтернаціоналізація бізнесу. експортуємо до Республіки Польща».

Проект програми за посиланням.

Цільова аудиторія: представники підприємств малого та середнього бізнесу Харківської області, активної молоді регіону, менеджери відділів збуту, суб’єкти підприємницької діяльності – фізичні особи підприємці, що зацікавлені в активній присутності власної продукції на зовнішніх ринках.

У рамках заходу суб’єкти підприємницької діяльності дізнаються відповіді на питання:

  • які товарні позиції варто експортувати до Республіки Польща;
  • які існують електронні інструменти розвитку експорту для представників малого та середнього бізнесу;
  • щодо класифікатора товарів TARIC;
  • практичні поради співпраці з іноземними партнерами від успішних експортерів регіону;
  • про терміни визначення кодів товарів відповідно до Об’єднаного тарифу Європейського Співтовариства.

Місце проведення: Харківський національний економічний університет імені Семена Кузнеця (м. Харків, просп. Науки, 9-А, головний корпус, лабораторія № 3, 1 поверх).

Запрошуємо представників бізнесу взяти участь у семінарі.

Реєстрація учасників буде здійснюватися на підставі даних, наданих в електронній заявці, яка доступна за посиланням (https://goo.gl/forms/PXSZaxe1xECXYgkD2).