У малому залі засідань Сахновщинської РДА проведено нараду-навчання з керівниками та спеціалістами сільськогосподарських підприємств району всіх форм власності за участю голови райдержадміністрації І. Котули, першого заступника голови райдержадміністрації В. Кравця, начальника управління агропромислового розвитку РДА Ю. Мостового, спеціалістів управління агропромислового розвитку, керівників агропідприємств.

На семінар були запрошені заступник директора Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації К. Панфілов, директор Інституту рослинництва ім. В.Я. Юр’єва В. Кириченко.

Відкрив та проводив нараду-навчання голова райдержадміністрації І. Котула. З питання проведення в Харківській області весняно-польових робіт доповідав заступник директора Департаменту АПР К. Панфілов, про підготовку та проведення весняно-польових робіт у Сахновщинському районі – начальник управління АПР РДА Ю. Мостовий, про особливості та основні елементи технологій при проведенні посівної кампанії в регіоні – директор Інституту рослинництва ім. В.Я. Юр’єва В. Кириченко. Учасники наради отримали вичерпні відповіді на свої запитання.