Сьогодні, 21 вересня, на базі Навчально-наукового інституту механотроніки і систем менеджменту Харківського національного технічного університету сільського господарства імені Петра Василенка відкрито навчально-наукову лабораторію «CASE IH Education». Відкриття стало можливим завдяки співпраці Навчально-наукового інституту механотроніки і систем менеджменту з ТОВ «Ukrfarming».

Навчально-наукова лабораторія «CASE IH Education» створена для підвищення рівня підготовки студентів, ознайомлення їх з сучасною сільськогосподарською технікою та проведення науково-дослідних робіт. В аудиторії встановлено сучасне мультимедійне обладнання, ергономічні меблі, зразки вузлів та систем тракторів, стенд з точного землеробства, фрагмент рушія трактора – резино-тросова гусениця.

Голова обласної ради Сергій Чернов привітав виш із тим, що він розвивається, запроваджує інноваційні системи, які дозволяють краще та ефективніше засвоювати матеріал, а також розширює можливості для науково-дослідної діяльності.

Під час урочистої церемонії відкриття лабораторії неодноразово наголошувалося, що тепер у студентів з’явилася унікальна можливість вивчати інноваційні моделі тракторів компанії CASE IH, яких в Україні  налічується 3399. Здійснюватиметься також перепідготовка вже дипломованих фахівців. 

В ході заходу було підписано угоду про співпрацю між університетом та компанією «Ukrfarming». Представники двох сторін зазначили, що лабораторія «CASE IH Education» дозволить виступити освіті, науці та виробництву єдиним фронтом на шляху розвитку аграрної галузі Харківщини.

У церемонії відкриття лабораторії взяв участь директор Департаменту агропромислового розвитку Олександр Нездюр.

(За інформацією сайту Харківської обласної ради)