Урочистий захід, присвячений Дню працівників сільського господарства, відбувся у районному Будинку культури. У гостинній залі зібралися керівники сільськогосподарських підприємств, механізатори, хлібороби, тваринники, представники районної влади, органів місцевого самоврядування, керівники установ та організацій, громадськість.

Вітаючи аграріїв та усіх присутніх зі святом перший заступник голови Великобурлуцької районної державної адміністрації Олександр Шестопалов та голова районної ради Олександра Жиліна подякували їм за працю на землі, за високі показники у виробництві, а також побажали нових щедрих врожаїв, мирного неба, добра та злагоди в кожному домі.

Під час урочистої частини відбулося нагородження кращих працівників галузі Почесними грамотами, Подяками районної державної адміністрації та районної ради, а також грошовими преміями.

Затишну атмосферу у залі створювала цікава концертна програма, яку підготували працівники культури та аматори народного мистецтва району. Подарунком від народного депутата України Дмитра Шенцева сільським трудівникам Великобурлуччини став виступ вокального колективу «Санта Лючия» з  міста Чугуїв.

(За інформацією сайту Великобурлуцької РДА)