5 та 6 вересня на майданчику біля презентаційно-виставкового комплексу «Радмір-Експохол» відбулось торгове свято, у якому взяла участь і делегація Харківського району на чолі з керівником району, головою Харківської райдержадміністрації Ю.І. Раїною.

На ярмарок з’їхалося близько 500 учасників з усіх районів області, а також з інших регіонів України. Харківський район був представлений такими підприємствами району, як  ПП Савченко Т.В. (продукція кулінарного господарства, кулінарні страви), ТОВ ВКП «Авеста» (шоколадні цукерки в асортименті), ТОВ «Тандем Плюс»  (обладнання для закладів громадського харчування), ТОВ «Маріванна» (молочні продукти), ТОВ «Аромат» (парфумерія та косметичні товари), Інститут овочівництва та баштанництва УААН (свіжі овочі, насіння овочевих культур), ФОП Хохлов (гончарне виробництво).

У ході урочистого відкриття ярмарку всі райони Харківської області представили короваї на конкурс. Усі короваї-учасники, отримавши оцінки журі, відправляться в якості подарунків до військових частин № 3005 та №3017. До речі, у конкурсі «На кращий коровай з борошна врожаю зерна 2015 року» наш коровай відзначено І місцем, а у конкурсі «Фестиваль сала» район зайняв ІІ місце.

Наш район не тільки презентував продукцію своїх провідних підприємств, а й підготував справжнє театралізоване святкове дійство. На землі Харківського району жив і творив великий філософ, поет та педагог Г. С. Сковорода. Керівники області та району мали можливість  за кілька хвилин перенестись на двісті п’ятдесят років назад на сковородинівську лісову галявину, або «сад божественних пісень». Саме у Бабаївському лісі на березі Чорного озера він написав свої знамениті «Байки Харківські». 
Талановиті та самобутні виступи, гарна музика та яскраві костюми танцювального колективу «Данс ворлд» (Мереф’янський міський будинок творчості), вокального ансамблю «Пісочинські чарівниці» і народного театру – студії «Чудеса в решеті» (Пісочинський будинок культури),  та вокалісти М. Горобцової (молодіжний центр відділу культури і туризму Харківської райдержадміністрації) створили справжнє свято мистецького розмаїття для учасників і гостей заходу.

(За інформацією сайту Харківської РДА)

 

Великий Слобожанський ярмарок-2015