Зернозаготівельні, сільськогосподарські підприємства та фермерські господарства Вовчанського району активно включилися в роботу з підготовки матеріально-технічної бази до приймання урожаю 2013 року.

Як повідомив начальник управління агропромислового розвитку Вовчанської РДА Юрій Перепелиця, на території району розташовано два зернозаготівельні підприємства: філія Публічного акціонерного товариства «Державна продовольчо-зернова корпорація України» «Білоколодязький елеватор» та ТОВ «Вовчанський комбінат хлібопродуктів», загальна місткість зерносховищ яких складає 134,9 тис. тонн. Підприємства обладнані 6 одиницями сушарок потужністю 5,3 тис. тонн за добу та мають 8 одиниць зерноочисного обладнання потужністю 7,5 тис. тонн за добу.

На сьогодні завершуються роботи по звільненню та зачищенню зерносховищ від попереднього врожаю, проводиться обробка та обеззараження приміщень, ведуться роботи з налагодження обладнання.

Сільськогосподарські підприємства та фермерські господарства Вовчанського району мають в користуванні 81 од. зерноскладів місткістю 68,3 тис. тонн та 6 од. сушарок потужністю 1,2 тис тонн за добу. Зараз ведуться роботи з підготовки токового господарства.