Наприкінці вересня в Івашках Золочівського району відбулася акція з благоустрою місцевого футбольного поля. За ініціативи голови Одноробівської Першої сільської ради Наталії Кузьменко, в. о. директора місцевої школи Вікторії Сірої, за підтримки ф/г «Альфа» дорослі і малі мешканці села разом вирубали чагарники, винесли сміття, підготували поле до гри.

29 вересня відбулося урочисте відкриття футбольного поля. У цей день було започатковано щорічний футбольний турнір до Дня захисника України. На спортивному святі були присутні почесні гості – заступник голови райдержадміністрації Ігор Шмітько, сільський голова Наталія Кузьменко, в. о. директора ДП «Івашківський спиртовий завод» Олексій Мельник, директор ОТ «Берізка» Андрій Бурда.

Школярі підготували невеличкий концерт, потім відбувся матч між командами футболістів Івашківської та Олександрівської загальноосвітніх шкіл. Гра закінчився в нічию, а у пенальті більш влучною виявилася збірна гостей. Під оплески вболівальників вони і отримали перехідний кубок.

Мешканці села дякують Ігорю Вікторовичу за підтримку в організації змагань, сприяння у придбанні сіток для футбольних воріт. Тепер любителі футболу будь-якого віку зможуть змістовно проводити дозвілля і вдосконалювати свою спортивну майстерність.

На завершення спортивного свята і господарі, і гості скуштували польової каші від сільського голови Наталії Кузьменко.

(За інформацією сайту Золочівської РДА)