З метою розширення інформованості учнівської молоді про світ професій, популяризації та підвищення престижу робітничих професій у Золочівській ЗОШ № 2 пройшов масовий профорієнтаційний захід, який був організований Харківським обласним центром зайнятості, Золочівським районним центром зайнятості за підтримки Золочівської районної державної адміністрації та Золочівської районної ради.

На заході для учнівської молоді презентували свої професії та спеціальності 15 навчальних закладів міста Харкова, навчальний заклад Золочівського району, а саме Одноробівський професійний аграрний ліцей, та відбулася презентація Харківського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості України. Взяло участь понад 500 учнів та безробітної молоді.

На захід були запрошені і батьки учнів випускних класів, бо саме вони відіграють вирішальну роль щодо професійного визначення власних дітей.

Старшокласники підходили до експозицій, щоб подивитися, взяти роздаткові матеріали та поспілкуватися з представниками навчальних закладів. Для молоді, яка ще не визначилася зі своїм професійним майбутнім, проводилися консультації з професійного вибору та побудови кар’єри.

(За інформацією сайту Золочівської РДА)