Україна зацікавлена в активізації співробітництва з Туреччиною у рамках двосторонньої робочої групи з питань сільського господарства. Про це заявив Міністр аграрної політики та продовольства України Олексій Павленко під час зустрічі з Надзвичайним та Повноважним Послом Туреччини в Україні Йонетом Джаном Тезелем.

Міністр відзначив основні напрямки співпраці: активізацію інвестиційного співробітництва, створення спільних підприємств, проведення міжнародних форумів із залученням бізнесових структур України та Туреччини.

Олексій Павленко поінформував Посла про хід дерегуляції в аграрній сфері, євроінтеграційні процеси в галузі, та боротьбу з корупцією. «Україна зацікавлена у вивченні досвіду Туреччини, зокрема щодо формування системи контролю якості та безпеки продуктів харчування. Оскільки це є запорукою успішного туристичного бізнесу, який активно розвивається в Турецькій Республіці», – зазначив Міністр.

Олексій Павленко наголосив на важливості проведення у 2015 році українсько-турецької робочої групи з питань сільського господарства, яку можна провести під час 10-го засідання Міжурядової українсько-турецької комісії з торговельно-економічного співробітництва.

Надзвичайний та Повноважний Посол Туреччини в Україні Йонет Джан Тезел висловив задоволення рівнем розвитку двосторонньої співпраці. Він зазначив, що співробітництво й надалі має поглиблюватися, підтвердивши намір підтримувати та розвивати партнерські відносини.

 

Прес-служба Мінагрополітики