Голова Ізюмської районної державної адміністрації Л.Шамрай, голова районної ради А.Чегринець, начальник Харківського управління лісового та мисливського господарства Б.Білоус наголосили на тому, що завдяки праці людей цієї професії ростуть і примножуються “зелені легені планети”, підвищується рівень економічного та екологічного благополуччя держави.

Гості заходу відзначили, що ліс – це справжнє багатство, один з найважливіших аспектів здорового майбутнього наших дітей, і побажали подальшого розвитку галузі, миру, здоров’я і добробуту кожному працівнику лісового господарства.

“Кожен другий гектар лісу, який радує око українців, створений штучно. За тим, що Ізюмщина втопає у золотих лісах, які радують око, стоїть величезна праця багатьох поколінь людей, а наразі – Вас, які садять цей ліс. Тож дякую Вам за те, що дбаєте за це багатство, саджаєте, потім вирощуєте. Дякую Вам за цю красу, яка нас оточує», – зазначила голова РДА.

За багаторічну сумлінну працю, значний особистий внесок у розвиток лісового господарства Ізюмщини, вагомі виробничі показники та з нагоди професійного свята кращі працівники лісової галузі району отримали заслужені нагороди: грамоти, подяки, відзнаки. А ще – квіти, оплески та музичні дарунки як шану за труд на благо зелених ресурсів нашої країни.

Приємним сюрпризом для лісівників стало привітання від учнів Малокомишуваської загальноосвітньої школи.

(За інформацією сайту Ізюмської РДА)