У Краснокутському районі за сприяння голови райдержадміністрації О. Марчука та голови Президії Ради сільськогосподарських товаровиробників у Краснокутському районі М. Колісника відбулися урочистості до Дня працівників сільського господарства.

З професійним святом аграріїв вітали голова районної державної адміністрації Марчук О.С. та заступник голови районної ради Краля Т.В.

Олександр Марчук  наголосив на тому, що сільське господарство, як найбільш соціально значуща складова економіки, надійно гарантує продовольчу безпеку держави.  «Саме завдяки вашій праці та умілому господарюванню аграрний сектор продовжує працювати в складних економічних умовах. Краснокутщина вкотре довела, що є потужним учасником зернового ринку, – зазначив у виступі очільник району. – Бажаю всім сільським трудівникам району міцного здоров’я, радості, миру, достатку і великого людського щастя!».

Під час урочистостей за вагомий особистий внесок у розвиток агропромислового виробництва району, високий професіоналізм, багаторічну плідну працю та з нагоди Дня працівників сільського господарства грамотами Краснокутської районної державної адміністрації та Краснокутської районної ради було відзначено найкращих агровиробників.

У подарунок усім присутнім відділом культури, молоді та спорту райдержадміністрації була представлена концертно-розважальна програма, участь у якій  взяли аматори народного мистецтва району.

(За інформацією сайту Краснокутської РДА)