Минуло не так багато часу після місцевих виборів, як новообрані сільські голови приступили до виконання своїх обов’язків, а в Царедарівці Лозівського району вже стались деякі приємні іновації. Всі, хто останнім часом проїжджав через це село, не могли не помітити нові автобусні зупинки, які прикрасили його головну вулицю.

З’явились вони там з ініціативи Царедарівського сільського голови Юрія Поповича та завдяки спонсорській допомозі місцевих підприємців – орендарів.

«Я звернувся до підприємців, які орендують землі наших селян, – розповідає Юрій Михайлович, – із проханням допомогти в цьому питанні і вони не відмовили, бо добре розуміють, що люди цього дійсно потребують. Знайшлись, на жаль, і такі, хто не захотів допомогти громаді – та нехай це буде на їх совісті. А люди все ж знатимуть, хто чого вартує. Наразі ми встановили поки що дві зупинки за допомоги справжніх патріотів нашої громади – В’ячеслава Більовцова та Олександра Скрипника Ми звернулись до них з таким проханням, вони відгукнулись, знайшли можливість це зробити, за що їм подяка від людей».

(За інформацією сайту Лозівської РДА)