Ветерани праці управління агропромислового розвитку Кегичівської районної державної адміністрації збираються щомісячно. В їх невеличкому колективі є безліч тем, які можна обговорити. І цього разу всі вони зібрались в своєму рідному приміщенні – в управління АПР.

На початку пленарної частини зборів всіх дуже цікавили останні події в районі: і урожайність ранніх зернових, і темпи збирання, і показники в галузі тваринництва, і закупівля нової техніки…

На самих зборах було порушено два питання: вибори голови первинної ветеранської організації та делегатів на районну конференцію.

По першому питанню завжди одне рішення: Прижегодська Ганна Олександрівна – це та людина, яка і після виходу на пенсію не може всидіти вдома .Вона постійно знаходиться на місці колишньої роботи – на землі. Всі новини по рослинництву отримує від головних агрономів господарств при постійному спілкуванні. І можна проводити змагання між нею і колективом управління АПР – настільки вона обізнана. І роки її не беруть: яка пішла на пенсію, така й досі – молода, жвава, комунікабельна, практична.

Ну а на друге питання – делегатами на районну конференцію обрано 5 чоловік: Прижегодську Г.О., Д´якову А.І., Лисюк А.П., Іванисенко Н.П., Шматько М.С.