У роботі семінару взяли участь голова Зміївської районної державної адміністрації В. Кошеленко, заступник голови Зміївської районної державної адміністрації С. Ляшко, начальник управління агропромислового розвитку Зміївської районної державної адміністрації А. Усіченко та керівники сільськогосподарських підприємств району всіх форм власності. Семінар проходив на базі ТОВ “АПК Україна”.

Під час огляду полів ярого ячменю, кукурудзи на зерно, соняшника, озимої пшениці Ю. Шмаюн, керівник господарства, зазначив, що згідно з проведеними господарськими розрахунками, сільськогосподарським товаровиробником в поточному році прогнозується отримати валовий збір ранніх зернових 66,8 тис. тон (у минулому році 59,2 тис. тон) та завершити збирання урожаю зернових планується за 13-15 днів при сприятливих погодних умовах. Учасники семінару, підводячи підсумки роботи, відзначили, що сільськогосподарська техніка на 100 % готова до збирання ранніх зернових культур та забезпечена паливо-мастильними матеріалами.

Під час семінару делегація завітала до Свято-Борисо-Глібського жіночого монастиря у с. Водяне, де отримала благословення настоятеля храму, який побажав усім миру та Божої благодаті.

(За інформацією сайту Зміївської РДА)