За інформацією начальника відділу споживчого ринку Первомайського міськвиконкому Вікторії Костіної Первомайській міськрайонній газеті «Знамя труда», суб’єкти підприємницької діяльності, які реалізують хліб у місті, ознайомлені з вимогами Меморандуму взаєморозуміння, підписаного 25 січня 2013 року в Харкові обласною владою з Харківським регіональним відділенням Аграрного фонду, виробниками борошна, хліба та хлібобулочних виробів.

Роздрібну торгівлю хлібом та хлібобулочними виробами в місті здійснює 61 об’єкт торгівлі. Роздрібні ціни в цих підприємствах торгівлі приведені у відповідність з умовами меморандуму.

Основним виробником хліба та хлібобулочних виробів на території міста є ТОВ КПФ «Рома». Керівництво підприємства приєдналося до меморандуму взаєморозуміння 6 лютого 2013 року. З соціальних сортів хліба ТОВ КПФ «Рома» виробляє хліб «Ліхачовський» подовий з борошна першого гатунку, вагою 0,5 кг.

Крім місцевого виробника в місті реалізується хліб таких виробників, як ПАТ «Люботинський хлібозавод», ТОВ «Україно-словенське підприємство хлібопекарських комплекс ” Кулиничівський”», ПрАТ «Хлібзавод Салтівський», ТОВ «Балаклійський ХПП».