Нещодавно голова Великобурлуцької райдержадміністрації Володимир Криничанський, голова районної ради Олександра Жиліна, заступник голови районної ради ветеранів Михайло Овсянніков та Новоолександрівський сільський голова Віра Маренич привітали ветерана війни та праці Івана Коваленка з 90-річчям.

Після закінчення семирічної школи Іван Степанович почав працювати в колгоспі села Новоолександрівка. А у 1941 році був призваний до лав Червоної Армії до 70-го стрілецького полку. Дорогами війни солдат пройшов із заходу на схід і зі сходу на захід: брав участь у битві на Курській дузі, з боями дійшов до Румунії, у складі Забайкальського фронту воював проти Японії.

За бойові заслуги І.С. Коваленко нагороджений орденом Вітчизняної війни ІІ ступеня, медалями “За бойові заслуги”, “За перемогу над Німеччиною”, багатьма ювілейними медалями.

Після демобілізації працював у рідному колгоспі на різних посадах і завжди добросовісно виконував роботу, за що заслужив повагу жителів села. Бойові і трудові справи Івана Степановича є прикладом для молодого покоління, з яким він неодноразово зустрічався і розповідав про Велику Вітчизняну війну.

(За матеріалами газети «Радянський патріот»)