Напередодні Дня працівника сільського господарства відбулися урочисті заходи, де привітали аграріїв Вовчанського району з їх професійним святом та славними трудовими здобутками.

Зі щирими словами вітання до усіх гостей заходу звернулися голова Вовчанської районної державної адміністрації В.М. Мірошник та голова Вовчанської районної ради А.В. Степанець, які щиро дякували «працівникам землі» за їх віддану, нелегку, проте таку потрібну працю, і побажали усім миру, добра, оптимізму, натхнення, достатку, сімейного благополуччя та щедрих врожаїв на їх ниві. Керівники району відмітили, що завдяки працівникам сільського господарства, їх працелюбності та відданості справі, Вовчанський район увійшов до п’ятірки кращих районів Харківщини за валовим намолотом збіжжя. Саме завдяки своїй великій любові до землі, своєму натхненню, знанням і багатому досвіду, аграріями Вовчанщини була закладена основа для економічного розвитку й процвітання Вовчанського краю.

У цей урочистий день голова Вовчанської районної державної адміністрації В.М. Мірошник і голова Вовчанської районної ради А.В. Степанець нагородили Грамотою Харківської обласної ради та цінним подарунком голову селянського фермерського господарства «Никоненко В.О.» Никоненка В.О. та подякою голови Харківської обласної ради і цінним подарунком голову Фермерського господарства «Шанс» Шатковського А.О.. Також керівники району нагородили кращих сільськогосподарських працівників району цінними подарунками та спільними грамотами Вовчанської районної державної адміністрації та Вовчанської районної ради за значний особистий внесок в розвиток агропромислового виробництва, вагомі  трудові досягнення, багаторічну самовіддану працю та з нагоди Дня працівників сільського господарства.

Зі щирими словами вітання до колег також звернувся директор товариства з обмеженою відповідальністю агрофірми  «Прогрес» Ю.М. Калашник.

Святкову програму продовжив концерт за участю талановитої молоді Вовчанщини.

(За інформацією сайту Вовчанської РДА)