Дотація за утримання корів

У поточному році кожне сільськогосподарське підприємство, яке утримує корів, має змогу отримати 1500 гривень дотації за кожну голову. Дотація нараховується в 2 етапи по 750 гривень за кожну голову корови, яка утримувалася на підприємстві станом на 1 січня та 1 липня 2018 року.

Порядок використання відповідних коштів державного бюджету затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 07.02.2018 № 107 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підтримки галузі тваринництва».

За перший етап нарахування дотацій, який тривав до 1 травня 2018 року, 52 сільгосппідприємствам Харківської області нараховано 13,6 млн. гривень. Кошти вже почали надходити на рахунки підприємств.

Другий етап нарахування дотацій триватиме до 1 жовтня 2018 року. Документи для отримання дотації необхідно подавати (надсилати) Міністерству аграрної політики та продовольства України.

Дотація за вирощування молодняка великої рогатої худоби 

Фізичні особи також мають змогу отримати у поточному році спеціальну бюджетну дотацію за вирощування молодняка великої рогатої худоби.

Перший етап нарахування дотації тривав до 1 травня 2018 року. 100 фізичним особам за вирощування 228 голів молодняка великої рогатої худоби нараховано 239,3 тис. гривень дотації. Кошти вже надійшли в область та найближчим часом будуть спрямовані на рахунки одержувачів.

Другий етап нарахування дотації триватиме до 1 вересня 2018 року. Документи необхідно подавати органам місцевого самоврядування за місцем реєстрації молодняка великої рогатої худоби.