5 та 6 вересня у Харкові на території виставкового центру «Радмір-Експохолл» пройшов Великий Слобожанський ярмарок-2015. Свою продукцію там представили підприємства усіх районів області. Протягом двох днів на головній сцені виступили самодіяльні колективи з піснями і танцями,  усіх гостей зустрічали фольклором та смачними стравами.

У програмі торгового свята було проведення майстер-класів народних умільців, а також п’яти конкурсів: «На кращий коровай з борошна врожаю зерна 2015 року», «Фестиваль сала», «На кращий фольклорний колектив», «На кращого майстра народної творчості», «На кращу художню експозицію».

Вовчанський район на чолі з головою райдержадміністрації Петром Очередьком прийняв активну участь у ярмарку та здобув дві перемоги  у «Фестивалі сала» та конкурсі на найкращу презентацію свого району.

Судді відзначали оригінальність оформлення та смакові властивості українського «продукту №1». Організатори й гості зауважили, що Вовчанський район проявив велику фантазію, оформивши двохметрову карту району із сала.

У конкурсі на найкращу презентацію свого району переможців визначали за критеріями художньо-декоративної експозиції району та художньої презентації. Тут рівних не було Вовчанському та Первомайському районам.

(За інформацією сайту Вовчанської РДА)

Великий Слобожанський ярмарок-2015