Свого часу ЗАТ «Близнюківський КХП» не справлявся з обсягами надходження зерна, внаслідок чого виникали великі черги, що викликало справедливі нарікання аграріїв Близнюківського району.

Наразі ситуація змінилася із введенням в експлуатацію з 1 серпня поточного року нового подовженого, великотоннажного (до 80 тонн) підйомника вантажного автотранспорту.

У офіційному відкритті потужного вивантажувача у присутності директора ЗАТ «Близнюківський КХП» Степана Міщанчука та головного інженера Вадима Лучка взяли участь перший заступник голови Близнюківської районної державної адміністрації Василь Протасов та заступник голови Близнюківської районної ради Микола Савченко.

За інформацією директора ЗАТ «Близнюківський КХП», у нову потужність хлібозаготівельного та переробного підприємства інвесторами вкладено 1,8 млн. грн. коштів, для 70 осіб працівників у середньому на 30 % підвищено заробітну плату, проведено ямковий ремонт та суцільний ремонт (бетоном) під’їзних шляхів, перекрито покрівлю ряду складів.

(За інформацією сайту Близнюківської РДА)