Поздоровити іменинницю до її хати завітали голова Чугуївської райдержадміністрації Євген Королюк, заступник керівника апарату, начальник організаційного відділу апарату райдержадміністрації Надія Штрифанова, голова районної ради ветеранів Валерій Горовенко та Іванівський сільський голова Віталій Гончаров.

Євдокію Захарівну Машуру сьогодні оточують увагою дві доньки, п’ятеро онуків, шестеро правнуків та дві правнучки. Велика родина любить свою стареньку. Кожного року 14 березня вони дружно сходяться до маленької оселі, де живе Євдокія Захарівна з донькою Олександрою.

Народилася Євдокія у 1916 році в селі Мосьпаново. В селянській родині було шестеро дітей. Батьки й старші діти з раннього ранку трудилися, заробляючи на хліб. Тяжка праця, голодні та холодні тридцяті роки рано забрали батьків. Чужі люди розібрали дітей-сиріт у різні сім’ї. Маленьку Євдокійку прихистила самотня жінка, яка віддала їй свою нерозтрачену материнську любов. Росла дівчинка красивою, розумною, працьовитою.

З чоловіком Є.Машура переїхала на хутір Тигри, що розташований за три кілометри від Іванівки. У молодят народилися донька й син. Та недовгим сімейне щастя було. Зловісна, чорна хмара війни нависла над рідною землею, і пішов Афанасій Юхимович боронити її від ворожої навали. Після війни Євдокія з чоловіком працювали в радгоспі № 7.

Коли запитали бабусю, чого б вона хотіла для своєї родини, та сказала: “Здоров’я і любові, миру й добра. Нехай закінчиться війна. Цінуйте, діти, хліб, сім’ю і мир”. Гості, що завітали до неї, погодилися з цим й побажали іменинниці любові та турботи рідних людей.

(За інформацією сайту Чугуївської РДА)