Голова первинної ветеранської організації села Гракове Чугуївського району Раїса Павленко приймала чисельні вітання з нагоди 75-річного ювілею. Привітали іменинницю і голова райдержадміністрації Євген Королюк та керівник апарату райдержадміністрації Інесса Ковтун.

Раїса Петрівна сьогодні — позитивна, усміхнена жінка, яка вважає себе щасливою. Не зважаючи на те, що є дитям блокадного Ленінграда, виховувалася мачухою, оскільки рідна мама так і не змогла поправити своє здоров’я після виснаження в заблокованому місті. Мріяла стати вчителем, однак за бажанням мачухи довелося йти в агрономи.

Раїса Павленко за більш ніж 40 років трудового стажу освоїла з десяток професій. І яку б посаду не займала – агронома, доярки, завідуючої клубом, хіміка, військового діловода, завідуючої магазином, секретаря сільської ради, завідуючої ощадкасою – все робила щонайкраще. Не раз вона обиралася депутатом місцевої ради, і на цій посаді також на совість трудилася на благо села та його жителів.

Односельці вже багато років обирають Раїсу Павленко лідером місцевої ветеранської організації. Раїса Петрівна не забуває кожного особисто привітати з днем народження або ювілеєм, вручити винуватцеві торжества подарунки та листівки з віршами, які часто пише сама.

Після вітань мешканців села та гостей Раїса Петрівна поділилася секретом свого щастя: “Що б не відбувалося, я завжди вірю у краще, з оптимізмом дивлюся в майбутнє”.

(За інформацією сайту Чугуївської РДА)