У рамках Днів відкритості  у скайп-марафоні взяли участь 9 районних державних адміністрацій, в тому числі і Коломацька. На запитання працівників ЗМІ відповідав перший заступник голови райдержадміністрації Михайло Снурніков. 

Зокрема він зазначив, що Коломацький район сільськогосподарський, тож основні виробники – це сільськогосподарські підприємства. Саме вони і впроваджують у сільському господарстві нові технології, працюючи уже на більш високому рівні. Якщо конкретизувати, то це запровадження нульового обробітку ґрунту, використання широкозахватних агрегатів, широке застосування  препаратів для захисту рослин та гербіцидів як перед посівом, так і під час росту рослин, що виключає розвиток бур’янів. Внесення  великого  комплексу  мінеральних добрив. Використання нових високопродуктивних сортів зернових. Особливо елітних і суперелітних. Як приклад, цього року з 5 тис. га. посівів озимої пшениці  425 га. засіяно елітним і суперелітним зерном.  Окрім цього, кожен рік  сільгосппідприємства за власні кошти  купують  високотехнологічну сільськогосподарську техніку  виробництва провідних світових компаній, яка дає змогу отримувати високі врожаї. За минулий рік було закуплено  нової техніки на 30 млн. грн., а з початку цього року  уже витрачено на придбання техніки  більш ніж 3 млн. грн. Виходячи з минулорічного досвіду, можна констатувати, що там, де запроваджувалися  у виробництві нові технології, урожай отримали значно кращий.

На запитання журналістів про вирощення екологічно чистих продуктів Михайло Іванович прямо відповів, що на цей час у  районі вирощування  овочів на чистій органіці, на жаль, ще не практикується. Виробники стараються працювати на вал, на отримання високих врожаїв за рахунок застосуванням хімічних засобів, мінеральних добрив та препаратів захисту.

(За матеріалами газети «Коломацький край»)