Указом Президента України почесне звання «Мати-героїня» присвоєно Прасковії Федорівні Іскрич із Золочівського району. Високу відзнаку і квіти в урочистій обстановці жінці вручили голова райдержадміністрації Ігор Горішній, голова районної ради Леонід Канівець, Великорогозянський сільський голова Анатолій Єлісеєв.

Прасковія Федорівна разом із своїм чоловіком Володимиром Никаноровичем з 1962 року мешкає в селі Гуринівка Золочівського району. Односельці знають її як працьовиту, активну і життєрадісну людину. Народившись у переможному 1945 році вона через все життя пронесла вогник оптимізму, який і сьогодні допомагає долати життєві труднощі і незгоди. Ніколи не цуралася важкої праці. Була дояркою, пташницею, працювала на вівчарні колишнього колгоспу імені Леніна.

Її підтримкою і радістю завжди були діти – чотири сини і донька. Сьогодні жінка ще й «багата» бабуся і прабабуся, бо має шістьох онуків і шістьох правнуків. Їм Прасковія Федорівна присвячує весь свій вільний час. А ще вона є активною учасницею сільського фольклорного колективу «Калина», без виступів якого не обходиться жоден місцевий концерт.

(За інформацією сайту Золочівської РДА)