На фотографіях – корпуси ПОСП «Нарек» Сахновщинського району, обладнані за французькою технологією. Вони вже готові прийняти поголів’я свиней високопродуктивної породи з Данії. За проектом щороку буде реалізовуватися з ПОСП до 8 тисяч голів свиней. У чотирьох корпусах перебуватиме маточне поголів’я, поросята та молодняк на дорощуванні та відгодівлі.

Корпуси світлі, чисті, копм’ютеризовані, а ще свині будуть тут приймати ванни та мати збалансований раціон і відповідний мікроклімат. Таких ферм в області, певно, ще немає. Вкладені колосальні кошти і можна сподіватися, що недаремно. У всякому разі, керівництво «Нарека» сподівається на це. Працюватимуть тут висококваліфіковані кадри, яких будуть навчати за рахунок господарства. Ферми обладнані сучасними побутовими кімнатами, душовими тощо. Та свинарство – це не одна галузь, яку удосконалюють тут.

Працюють над продуктивністю і рослинництва. У ПОСП «Нарек» новітня технічна база, яка дає можливість в мінімальні строки збирати врожаї, та здійснювати посів зернових та технічних культур та доглядати за ними.

В мінімальні строки завершили збирання соняшнику, який дав в середньому з гектара 44 центнера, днями приступають до збирання качанистої. Тут цінують і роботящих людей. Вже 11 років поспіль тут працює головний інженер О.В. Карюк, механізатори О.В. Тицький, С.А. Лосич, В.М. Мадика, водій В.А. Тищенко.