Аграрна галузь гостро потребує інвестицій. І Зачепилівщина — не виключення. Району теж є, що запропонувати для привабливих бізнес-проектів і, насамперед, широкий вибір виробництва сільськогосподарської продукції.

Враховуючи, що Україна все впевненіше виходить на світовий ринок продовольства, до нашої країни, на Харківщину все частіше приїздять представники відомих іноземних компаній, аграрних фірм, які б хотіли співробітничати на взаємовигідних умовах.

Зачепилівський район з короткотерміновим робочим візитом відвідала корейська делегація. Зустріч відбувалася на території Чернещинської сільської ради. Гостей вітали голова районної державної адміністрації Лідія Кобильська, Генеральний директор ТОВ АПК “Зачепилівське” Юрій Задорожній, Чернещинський сільський голова Світлана Волжан.

Корейців цікавили потенційні можливості сільгосппідприємств для прибуткового ведення аграрного бізнесу. Вони мали змогу побачити одне з кукурудзяних полів ТОВ АПК “Зачепилівське”, навіть потримати в руках дорідні, готові до збирання качани. Цікавою і змістовною видалась і ділова розмова.

(За інформацією газети «Горизонти Зачепилівщини»)