Завершуються жнива… У ПП «Агропрогрес» Кегичівського району вже завершено збирання пшениці, урожайність якої склала 49,9 ц/га, що значно більше середньорайонної. Зібрано і горох, його врожайність – 24,5 ц/га, що теж більше районної. І розпочато збирання ячменю. До речі, не тільки завершується збирання, а також йде підготовка ґрунту під наступний посів, засипається для нього насіння і організовується закладка силосу для худоби.

А закласти є для кого. В господарстві утримується біля 1,5 тисячі голів великої рогатої худоби, з них 500 голів – корови, біля 1,8 тисячі голів свиней – це 96% від всього поголів’я свиней по району. Це господарство забезпечує поросятами населення як свого, так і інших районів. В ньому найбільша продуктивність корів за перше півріччя – 3289 кг при середньорайонній 2759 кг. На молочно-товарній фермі постійно тривають ремонтні роботи – все робиться капітально, все розширюється, збільшується, як і продуктивність тварин.

При розмові з директором ПП «Агропрогрес» підіймаються питання, як господарство допомагає району у вирішенні соціальних проблем. Неодноразово отримувало допомогу «Кегичівське комунальне підприємство Кегичівка – сервіс +» для закупівлі насосів водопостачання смт. Кегичівка, для прибирання сміттєзвалища та вулиць. Постійно надходить допомога в Кегичівський ліцей, цього разу Хвесик А.Є. встановлює в ньому вікна. Надається допомога і дошкільним навчальним закладам у вигляді ремонтних робіт.

В цьому році господарство створило свій дитячий майданчик біля кафе «Меркурій», де тепер весь час бавляться діти.

Двічі на тиждень мешканці сіл Крутоярівка та Розсохувата можуть  відвідати ринок Кегичівки, прослідкувати поповнення магазинів та дочекатися свого керівника в конторі і вирішити з ним низку питань. Це мешканці двох сіл. А мешканці сіл Антонівка та Зелена Діброва роблять це щоденно – автобуси ходять постійно. І безкоштовно.

Велике значення для даного господарства має молодь. Саме ПП «Агропрогрес»  постійно дає направлення на навчання. Кожного року Андрій Єрмійович приймає на практику і постійне працевлаштування багато молоді, яка працює на всіх ділянках господарства. А в цьому році тільки ПП «Агропрогрес» хвилюється за неї – тільки це господарство видало направлення абітурієнтам на навчання.

Ну і, звичайно, про спорт. Андрій Єрмійович з сином Артемом Андрійовичем утримують дві команди футболістів, проводять шахові турніри для дорослих і школярів. В цьому році до них додаються і турніри з настільного тенісу.

Так що робота в господарстві зорієнтована не тільки на виробництво – тут постійно думають про людей, і особлива увага молоді.