Традиційно в третю неділю листопада аграрії відзначають своє професійне свято – День працівників сільського господарства. В Дергачівському районі урочистості, присвячені Дню працівників сільського господарства, відбулися у приміщенні районного Будинку культури.

З привітальним словом до присутніх звернулися голова райдержадміністрації Політуха О.О. та голова районної ради Лазарєв Г.Ю., представник  народного депутата України Кацуби В.М. Луханін А.М., які висловили подяку трудівникам за працю на землі, за високі показники у виробництві, а також побажали нових щедрих врожаїв, мирного неба, добра та злагоди в кожному домі.

Для трудівників села цей рік в цілому видався успішним. Попри всі природні негаразди, нашим аграріям вдалося зібрати рекордний за останні 10 років урожай зернових культур та соняшнику.

З вітальним словом виступив начальник відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації Іщенко М.А.. Він підвів попередні підсумки роботи агропромислового комплексу району та подякував всім працівникам полів та ферм, всім тим, хто любить землю, хто своєю працею забезпечує щедрі врожаї зернових та кормових культур, високі надої молока, словом, всім тим, чия праця, знання та досвід забезпечують високі результати роботи сільського господарства.

На святі було проведено нагородження відзнакою „25 років незалежності України” керівників господарств: Биченка М.А. (С(Ф)Г “Відродження”), Верховенка В.Ю. (ТОВ СП “Вікторія ВТ”), Нечитайла О.К. (ТОВ “Агротехніка 2007”).

За значні трудові досягнення, високий професіоналізм, наполегливість, відданість своїй справі та з нагоди професійного свята нагородили Почесними грамотами голови райдержадміністрації та голови районної ради кращі господарства: колектив С(Ф)Г “Промінь” (голова Небоженко В.А.), колектив С(Ф)Г “Обрій” (голова Євчун Н.Я.), колектив Ф/Г “Планета” (голова Луценко І.М.).

Кращих працівників агропромислового комплексу нагородили Почесними грамотами та Подяками районної державної адміністрації та районної ради.

У відповідь сільські трударі вшанували керівництво району запашним короваєм з урожаю 2016 року,  який символізує достаток і працелюбність дергачівців.

Затишну атмосферу у залі створювала цікава концертна програма, яку підготували працівники культури та аматори народного мистецтва району.

 

День сг 3