Процес жнив – важливий та відповідальний, адже в цей час хлібороби підбивають підсумки всього сільськогосподарського року. Жнивна кампанія в Сахновщинському краї в розпалі.

Одні з кращих врожаїв у районі одержують в ПСП «Агрофірма «Прогрес». Знають у цьому господарстві, як і коли посіяти, підживити та коли зібрати.

Нинішній успіх, це результат вмілого та досвідченого керівництва. Цінує керівник агрофірми Володимир Олексійович Моргун кожного хлібороба, кожного працівника. Бо у нього на першому плані людина, її життя, її добробут. В цьому господарстві одна з найбільших в районі заробітна плата. Щороку оновлюється техніка, адже щоб досягти великих результатів без неї не обійтися. З початку 2016 року закупили її майже на 6 млн. грн. У свою чергу, працівники своїми результатами виправдовують довіру керівника.

За словами головного агронома господарства Григорія Трав’янки, найкращими на жнивах визнають комбайнерів Тараса Шевченка, Сергія Третяка, Миколу Моргуна. Вони вже намолотили більше 1000 тонн збіжжя. Серед водіїв на перевезенні найкращими вважають Олександра Саєнка, Юрія Верескуна, Олександра Карнаушенка, Віталія Корнєва, Віктора Шевченка. Добре працюють оператор зерноочисного комплексу Юрій Шапченко, різноробочий Дмитро Дородній. Майстром своєї справи вважають завідуючого током Івана Котенка. Він відповідає за все токове господарство.

Керівництво району задоволене перебігом жнив у цьому господарстві.

(За інформацією сайту Сахновщинської РДА)