Голова Зміївської районної адміністрації Кошеленко В.А. привітав працівників лісового господарства з подвійним святом: з професійним святом та 80-річчям із дня заснування державного підприємства “Зміївське лісове господарство”.

За особистий внесок у підвищення ефективності лісогосподарського підприємства Скляров В.О., директор ДП «Зміївське лісове господарство», отримав грамоту Харківської обласної ради. За багаторічну сумлінну працю, значний внесок у розвиток лісового господарства району, збереження та відтворення лісових ландшафтів Зміївщини та з нагоди професійного свята були нагороджені грамотами Зміївської райдержадміністрації та Зміївської районної ради кращі працівники підприємства: Осовий О.М., головний лісничий, Пархоменко В.І., інженер лісового господарства І категорії, Кравченко Л.В., бухгалтер І категорії та Колот М.О., сторож лісгоспу.

“Зміївське лісове господарство — одне з успішних господарств нашого району, про яке знають навіть за межами Харківської області. Ви, як мудрі та дбайливі господарі, саджаєте нові ліси, бережете існуючі, мужньо протистоїте лісовим пожежам, захищаєте лісові угіддя від шкідників і браконьєрів, велика подяка вам за цю нелегку працю,” – зазначив Віталій Анатолійович.

Підтвердив слова голови Зміївської районної державної адміністрації начальник Харківського обласного управління лісового та мисливського господарства Білоус Б.Г., який акцентував увагу присутніх на значних досягненнях працівників ДП “Зміївське лісове господарство”.

(За інформацією сайту Зміївської РДА)