Як інформує відділ розвитку сільських територій, земельних відносин та виставкової діяльності Департаменту АПР, на засіданні Ради з питань виставкової діяльності Міністерства аграрної політики та продовольства України прийнято рішення про початок кампанії з організації проведення щорічної ХХХІ Міжнародної агропромислової виставки «Агро-2019».

«Агро» — найбільша агропромислова виставка Східної Європи, найважливіший загальнодержавний захід в агропромисловому комплексі України. Експозицію Харківської області четвертий рік поспіль визнають найкращою на головній сільськогосподарській виставці України

За підтримки понад 60 підприємств харчової та переробної промисловості на ювілейній ХХХ Міжнародній агропромисловій виставці «Агро-2018» Харківська область представила найбільшу експозицію, площа якої склала 100 кв. м.

Презентацію своєї продукції в 2019 році планують представляти підприємства харчової та переробної промисловості Харківщини: експозиція хлібобулочних виробів; цукрова галузь; борошномельно-круп’яна; олійна; молочна; кондитерська; овочева та м’ясна, а також науково-дослідні розробки в сфері АПК.

Також в рамках міжнародної агропромислової виставки «Агро» щороку відбувається Міжнародна спеціалізована виставка тваринництва «ANIMAL’EX». Від Харківщини до участі у ній залучаються племінні підприємства області для експонування живих племінних тварин.

Детальну інформацію щодо зазначеного заходу буде надано додатково.