Працівники лісової галузі Богодухівського району урочисто відзначили професійне свято, а також ювілей – 80-у річницю від дня утворення ДП «Гутянське лісове господарство».

На яскраво вбраній сцені будинку культури працівники лісу приймали вітання, грамоти, подяки та подарунки. Привітати трудівників лісової галузі завітали голова районної державної адміністрації В.А.Шаров, голова районної ради С.Ф.Панов, депутати обласної ради, друзі та колеги.

У своєму вітанні до ювілярів Володимир Анатолійович зазначив: «Ліс – багатство нашого краю, тому люди, які працюють задля його охорони та збереження, заслуговують на особливу повагу. Переконаний, результати вашої щоденної праці й надалі будуть позитивним імпульсом для зміцнення соціально-економічного розвитку району».

За вагомий особистий внесок у розвиток лісогосподарського виробництва, сумлінну працю та професіоналізм керівники району вручили трудовому колективу Почесну грамоту, яку отримав директор підприємства В.М.Нагорний. Гарний настрій та незабутні почуття свята додали у цей день виступи самодіяльних та професіональних артистів.

(За інформацією сайту Богодухівської РДА)