З нагоди святкування Дня працівників сільського господарства в районному Будинку культури відбулися урочисті заходи, участь в яких взяло керівництво Борівської райдержадміністрації та Борівської районної ради, керівники та кращі працівники сільськогосподарських підприємств, фермерських господарств, ветерани та колишні керівники району, які опікувалися розвитком сільського господарства району. 

З сердечним вітанням до аграріїв звернувся голова райдержадміністрації, Віталій Кіян: «Прийміть найщиріші вітання з професійним святом та з нагоди завершення сільськогосподарського 2016 року, який приніс для багатьох із вас вагомі здобутки. Нинішнього року трудівники села, керівники та фахівці  сільськогосподарських підприємств, переробних комплексів, фермери доклали немало зусиль для того, щоб закріпити позитивні тенденції в розвитку сільськогосподарського виробництва району. Аграрний сектор економіки тому й іменується базовим, що разом з іншими складає основу життя держави та добробуту її громадян.Нам відомо, як нелегко сьогодні працювати на землі. Але лише завдяки наполегливій праці та умілому господарюванню досягнення в сільському господарстві останніх років стають загальновизнаними. Нарощування обсягів виробництва зерна, іншої продукції поєднуються з поступовим підвищенням їх конкурентоспроможності, безперебійним задоволенням потреб харчової і переробної промисловості у сировині, утворенням сталого експортного потенціалу держави. Завдяки зусиллям працівників сільськогосподарської галузі полиці наших магазинів все більше і більше наповнюються високоякісними українськими продуктами, а в кожній українській оселі є і хліб, і до хліба».

Керівники району побажали всім працівникам та присутнім в залі міцного здоров’я, щастя, добра та наснаги. Кращих працівників сільськогосподарської галузі було нагороджено почесними грамотами районної державної адміністрації і районної ради. Запашним короваєм аграріїв привітала  україночка. В залі районного Будинку культури всіх працівників сільського господарстваі району  вітали щирими словами, дякували за невтомну працю у вирощуванні урожаю та дарували квіти. А після цього присутніх привітав запальним святковим концертом полуфіналіст конкурсу «Україна має талант» Олександр Кварта зі своїм шоу балетом.

(За інформацією сайту Борівської РДА)