Упродовж десятиліть готує хліборобів та робітничі кадри Чугуївський професійний аграрний ліцей. Кількість підготовлених ним фахівців склала вже понад 10000 чоловік. З нагоди 85-річчя ліцею в його стінах днями відбувся святковий захід.

Здобувати професію до ліцею приходять гарні діти, вважають педагоги закладу, старанні та відповідальні. Певний відсоток з них потім вступає до вишів. 60% абітурієнтів — це хлопці і дівчата з сільської місцевості Чугуївського, Печенізького та Харківського районів, 40% — мешканці Чугуєва. За роки навчання діти розкриваються, між ними створюється здорова конкуренція за право бути кращими у своїй галузі. Майбутні спеціалісти АПК, будівельної індустрії, автомобільної галузі, офісні службовці, кухарі та кондитери проходять виробничу практику в кращих господарствах району та області, на підприємствах промисловості, транспорту, громадського харчування.

Викладацько-учнівський колектив закладу та його директора Олександра Волика зі славною датою вітали голова райдержадміністрації Микола Шошин і міський голова Галина Мінаєва, обласне керівництво ПТО, директори аграрних підприємств краю, меценати, які опікуються долею ліцею.

Районним та міським керівництвом, Всеукраїнською асоціацією працівників профтехосвіти, профспілкою було відзначено велику групу викладачів, майстрів виробничого навчання, ветеранів. Заступник директора з навчально-виховної роботи Юлія Вікулова отримала Подяку від Міністерства освіти і науки України.

Юні ліцеїсти адресували своїй альма-матер, вчителям, вихователям низку пісень і танцювальних композицій. До речі, учнівський творчий колектив ліцею у 2016 році посів І місце в обласному огляді художньої самодіяльності.

У своїй промові директор ліцею Олександр Волик відзначив, що з нового року аграрному ліцею пообіцяли стабільне фінансування з обласного бюджету, враховуючи регіональне замовлення і замовлення господарств та підприємств, які зацікавлені у випускниках цього закладу.

(За інформацією сайту Чугуївської РДА)