У січні відзначив свій 90-літній ювілей житель с. Канівцеве Великобурлуцького району Василь Йосипович Ріпа. Шановану на селі людину привітав голова районної державної адміністрації Володимир Криничанський.

Нелегкий життєвий шлях випав на долю ветерана Великої Вітчизняної. Василь Йосипович визволяв Харківщину, був двічі поранений. День Перемоги зустрів у Румунії. Про те, що з честю пройшов бойовими дорогами, свідчать ордени та медалі на його грудях.

– Ви не тільки воювали за перемогу, не лише трудилися на славу в галузі тваринництва у мирний час, а й своєю енергією, своїм прикладом підбадьорювали молодь, спонукали до дієвості, відповідальності, – зазначив голова райдержадміністрації у вітальному слові та вручив ювіляру квіти та пам’ятну вітальну адресу від свого імені та від імені голови районної ради Олександри Жиліної.

З поважним ювілеєм ветерана також поздоровили заступник голови районної ради Василь Сорокін, Великобурлуцький селищний голова Василь Сорокін, голова районної організації ветеранів України Валентин Грида, директор ТОВ «Зоря» Микола Курочка. Вони вручили йому квіти і подарунки.

Святкування відбулося у сільському клубі села Канівцеве. Односельці підготували для Василя Йосиповича концертну програму, чим додали ювіляру гарного настрою та масу позитивних емоцій.

(За інформацією газети «Радянський патріот»)