Щороку стабільно показує високі результати агрофірма «Вікторія» Сахновщинського району. Оновлюється техніка в господарстві. Ось і сьогодні на полях підприємства проводяться заплановані роботи.

Було чим похвалитися керівнику підприємства С. Аленіну. На одному із полів механізатори завершили посів буряка на площі 95 га. На площі 628 га посіяли ячмінь. Підживили озимку. Частину розкидачами, частину – вертольотом. Обробили людські городи.

Слід нагадати, що не всі господарства району займаються вирощуванням цукристих культур. Якісно і без збоїв трудяться механізатори О. Дробот, М. Кірієнко, водії О. Ховрич та С. Крайник, інженер по охороні праці Є. Пожога, головний агроном В. Небога.

На тракторній бригаді с. Дубові Гряди ми зустріли бригадира тракторної бригади  П. Лозу, механізаторів О. Жежу, О. Черноуса, В. Приходька, О. Рудая, електрика О. Опалька, акумулятирника О. Федорова, охоронця В. Мосієнка, головного інженера М. Дробота, обліковця Г. Яресько. Наразі механізатори переглядають вузли та деталі своєї техніки, щоб продовжити роботу. За стабільної  погоди потрібно ще посіяти соняшник та кукурудзу. Керівництво агрофірми задоволене їхньою роботою.

Станіслав Михайлович Аленін із тих керівників, що не уявляють свого життя без праці на землі. Він охоче нам розповідає про кожне поле.

Добре оцінив виконання всього циклу робіт на даному етапі агрофірми начальник агропромислового розвитку РДА Ю. Мостовий.

І є надія, що і в цьому році рідна земля віддячить хліборобам високими врожаями.