У Департаменті АПР розпочав роботу «круглий стіл» на тему «Результати впровадження та перспективи поширення аграрних розписок у Харківській області». Його організатором виступив проект IFC «Аграрні розписки в Україні».

Аграрії області ознайомилися з досвідом укладання аграрних розписок своїх колег, з особистостями реєстрації цього фінансового документа, з питаннями його використання для забезпечення діяльності сільгосптоваровиробників та розширення кредитування сільгоспвиробників через впровадження аграрних розписок.

Директор Департаменту АПР Олександр Нездюр на початку роботи «круглого стола» підкреслив, що аграрні розписки – дуже корисний та перспективний механізм забезпечення діяльності сільгосптоваровиробників.

— Аграрна розписка — це не що інше, як застава. Чим це зручно? У цьому механізмі все прозоро, зрозуміло і просто. Заставою є ваша продукція, але на момент розрахунку за отримане фінансування можна розрахуватися і продукцією, і грошима. Тобто з усіх боків ця форма правових і фінансових відносин дуже і дуже вигідна. Вона обкатана в багатьох країнах, і скрізь показала свою перспективність, — сказав директор Департаменту.