Аграрії Первомайського району активно готуються до весняно-польових робіт. Планується посіяти ярих зернових та зернобобових на площі 21,4 тис. га, що складає 26 % від посівної площі. В тому числі ярого ячменя – 6,2 тис. га, гороху – 2,5 тис. га та кукурудзи на зерно – 10,4 тис. га.

Господарства району забезпечені на 100 % насінням ранніх зернових та зернобобових культур, яке перевірене в лабораторії Державної інспекції сільського господарства. Для сортооновлення закуплено 44 тонни еліти : ячменю – 22 тонни та гороху 22 тонна.

Для весняно-польових робіт потреба в мінеральних добривах складає 3882 тони, закуплено 3657 тонн, що складає 94 % від потреби, в тому числі аміачної селітри – 2430 тонн та інших.

Сільгосппідприємствами під врожай 2015 року посіяно 30,8 тис.га озимини, в тому числі на зерно 30,4 тис.га, які знаходяться в доброму та задовільному стані. На даний час господарства розпочали підживлення озимої пшениці, вже підживлено 3тис. га озимого клину.

Сільгоспвиробники всіх форм власності повністю забезпечені технікою для проведення весняно-польових робіт, відремонтована. Іде накопичення паливно-мастильних матеріалів.

Все це дозволить хліборобам Первомайщини вчасно провести весняно-польові роботи і закласти добрих фундамент для одержання врожаю 2015 року.

(За інформацією сайту Первомайської РДА)