У залі засідань районної державної адміністрації відбувся семінар-нарада з питань вирощування сої в сільськогосподарських підприємствах Великобурлуцького району.

 

У семінарі взяли участь голова райдержадміністрації Віктор Слиш, перший заступник голови РДА Олександр Шестопалов, голова районної ради Олександра Жиліна, начальник управління агропромислового розвитку РДА Сергій Рубіжанський, керівники та агрономи сільськогосподарських підприємств, представники компаній «Біона», «Квантум», ТОВ «Інкріс Агро», Інституту рослинництва ім. В. Я. Юр’єва Національної академії аграрних наук, районної газети «Вісник Великобурлуччини».

З доповіддю про особливості підбору сортів та технології вирощування сої виступив науковий співробітник, завідувач лабораторією рослинництва і сортовивчення Інституту рослинництва ім. В.Я. Юр’єва Микола Цехмейструк. Він, зокрема, охарактеризував сорти сої, які рекомендовані для вирощування у наших кліматичних умовах, розповів про вплив сівозміни, обробітку ґрунту, використання добрив, строку посіву та температурного режиму на урожайність цієї культури.

(За інформацією сайту Великобурлуцької РДА)