Близнюківський район взяв участь у Великому Слобожанському ярмарку. Очолювали делегацію району голова райдержадміністрації Анатолій Калашник та голова районної ради Володимир Бреус.

Торгівля, забави, конкурси та розваги впродовж двох днів представляли жителям та гостям міста учасники ярмарку з усіх куточків Харківщини. Було чим ярмаркувати і близнюківцям. Торговельну палатку представляла продукція комбікормового заводу: крупи, борошно, олія, мед, випічку хлібобулочних виробів надали ФОП «Гринько».

На території ярмарку  працювало «Місто майстрів», де жителі і гості Харківщини ознайомилися з традиціями, колоритом, культурним надбанням районів і міст області. У палатці від Близнюківщини працювали майстрині Інна Маківець та Анастасія Трощина із с.Софіївка. Численні відвідувачі із захоплення  купували вироби майстринь: миловарну продукцію, вишивку бісером та численні вироби у стилі хенд-мей.

Участь у ярмарку району  передбачала участь у кількох конкурсах: «Довга коса – дівоча краса», «Таланти Харківщини», «Кращий каравай 2016», композиція «Дари осені» та краща експозиція району. «Осінньою красунею» Близнюківщини була Вікторія Кобченко, учениця Близнюківської школи та учасниця танцювального колективу «Ритм» районного Будинку культури. Третє місце отримав район за представлений каравай, роботи майстрині з випічки Рябухи А.І. Художньо-артистичний талант на великій сцені ярмарку демонстрували Юлія Максимчук, Денис Гень, солісти районного Будинку культури, із жартівливою композицією «Ярмарок» виступили танцювальний колектив «Ритм» (кер. А.Мухіна). Гідно оцінена композиція «Дари осені», яку підготували та представили відділ освіти, молоді та спорту: дерев’яний селянський віз, що наповнений найрізноманітнішими осінніми дарами наших садів та ланів.

Експозиція району уже не вперше представлена на подібному заході у вигляді селянського обійстя, де зустрічає гостей ярмарки та прохожих Дяк Ігнатій (О.Капран), пригощаючи «дяковим зіллям», Дівчина Олена (Юлія Максимчук) та Чортеня (Денис Гень), що постійно заважало Дівчині та Дяку зустрічати і веселити гостей. Звичайно, все це дійство переливалося гумором, жартами та піснями.

(За інформацією сайту Близнюківської РДА)