В будинку культури села Мала Рогань відбулося свято з нагоди Дня села та Дня працівників сільського господарства.

Зі святами жителів села Мала Рогань привітали заступник голови – керівник апарату Харківської райдержадміністрації Оксана Малишева та заступник голови Харківської районної ради Віталій Рожанський та вручили грамоти активним депутатам села та кращому громадському діячу.

В фойє клубу була організована виставка-ярмарка аматорів народно-прикладного мистецтва. Майстри виставили роботи з паперової лози, канзаші, шпону, квілінгу, вязання гачком, вишивка хрестиком та бісером та багато інших. Діти з дошкільного закладу та загальноосвітньої школи взяли участь у конкурсі малюнку «Моє рідне село»  та отримали подарунки від депутата Харківської районної ради Рижикової Любов Єгорівни. Вдень розпочався великий святковий концерт за участі  вокальної, танцювальної та театральної студій  Малороганського сільського будинку культури

День села — це, звичайно ж, підведення підсумків минулого року. Малороганський сільський голова Зінов’єв Микола Васильович привітав односельчан зі святом, вручив грамоти та подарунки.

(За інформацією сайту Харківської РДА)