У Харківській державній зооветеринарній академії пройшов День відкритих дверей.

Було гаряче біля столів реєстрації гостей, студентки технологічного факультету  ледве встигали реєструвати всіх бажаючих — і це зрозуміло, адже лише школярів було зареєстровано більше двохсот осіб.

Після реєстрації гості розходилися по академії: хто відвідав музей академії, де ознайомився з її славетним минулим, яке вже нараховує більше 165 років; хто пішов до бібліотечно-інформаційного центру та переглянув наукові роботи учених вишу; хто уважно розглядав фотогалерею на першому  поверсі головного корпусу, де на світлинах зображені буденні, але дуже цікаві моменти студентського життя.

Гостей академії веселими піснями привітали учасники вокального гуртка центру культури та виховання. Пізніше всіх запросили на зустріч з адміністрацією, де гостям представили ректорат академії.

Не лише гостям академії, що вперше її відвідали, а і викладачам, які неодноразово спостерігали за виступом акторів кінного театру «Кентавр», дуже сподобалося їх феєричне театралізоване дійство. Не залишили нікого байдужим і виступи представників кінологічного центру Головного управління національної поліції в Харківській області зі своїми вихованцями. Не підкачали і студенти – Вікторія Орєхова, магістр технологічного факультету, Єлизавета Літке та Євген Проскурня – студенти першого курсу факультету ветеринарної медицини, із вихованцями лабрадором Феліса, німецькими вівчарками Карат, Юка та Черокі. Вони  показали елементи фрістайлу, загального курсу дресури та затримання злочинця. До речі, зі слів старшого інспектора-кінолога з пошуку вибухових речовин і зброї Олексія Морозікова, випускника факультету ветеринарної медицини 2009 року, багато випускників академії знаходять працевлаштування у кінологічній службі Харківської області і України.

Завершився заход екскурсіями по провідним кафедрам академії, де гості побачили матеріально-технічну базу, можливості практичної підготовки фахівців, практичні маніпуляції на живих об’єктах, показову лекцію з використанням мультимедійного обладнання. На технологічному факультеті гостей пригощали сирами, виробленими руками студентів на кафедрі технологій переробки і стандартизації продуктів тваринництва.

(За інформацією сайту ХДЗА)