Вчора у залі засідань Дергачівської райдержадміністрації вітали з професійним святом кращих працівників сільського господарства рнайону: хліборобів, механізаторів, тваринників, організаторів агропромислового виробництва району.

Голова райдержадміністрації Андрій Руденко висловив глибоку шану та вдячність усім працівникам сільського господарства району: «Сердечні вітання  і доземний уклін за невтомну працю усім, хто знає справжню ціну хліба і зрощує зерно на благодатній землі Дергачівщини! Хай обходять Вас стороною природні лиха, а Ваші родини живуть у сімейному затишку, щасті, благополуччі та при доброму здоров’ї».

Заступник голови районної ради Вячеслав Жовтобрюх привітав присутніх від імені голови райради та депутатського корпусу: «В усі часи Україна славилася добрими, талановитими та працьовитими людьми. Наша держава була і залишається осередком міцних та усталених сільськогосподарських традицій. Завдяки любові до праці, мудрості, досвідченості аграріїв живе наша українська нива. Впевнений у тому, що Ваша наполегливість, працелюбність сприятимуть збереженню та розвитку сільськогосподарської галузі. Бажаю міцного здоров’я, благополуччя, добра та наснаги».

Кращі працівники сільського господарства отримали Подяки від голови облдержадміністрації, Почесні грамоти від голови райдержадміністрації, районної ради, вищі нагороди міської ради, подарунки та квіти. А фінальним аккордом свята став концерт від аматорських колективів району та фото на згадку.

(За інформацією сайту Дергачівської РДА)