Сьогодні, 7 лютого 2019 року, в ХНТУСГ ім. П. Василенка відбулося засідання «круглого столу» з питання уточнення параметрів та задач «Стратегії інвестиційно-інноваційного розвитку агропромислового виробництва в Харківській області на період до 2025 року». У обговоренні взяв участь директор Департаменту агропромислового розвитку Олександр Нездюр.

Учасники заходу обговорювали стратегію розвитку агропромислового виробництва в напрямках збереження та відтворення родючості ґрунтів, агролісомеліорації, в галузях рослинництва та тваринництва, у питанні кадрового забезпечення агропромислового виробництва. За результатами обговорення будуть сформовані пропозиції щодо організації проведення наукових досліджень та виконання дослідно-конструкторських робіт по визначеним напрямкам.

Також був підписаний меморандум про співпрацю, в якому визначено основі напрямки та вказано першочергові задачі подальшої співпраці між науковими установами Харківської області, зокрема Харківським національним технічним університетом сільського господарства імені Петра Василенка, Національним науковим центром «Інститут ґрунтознавства та агрохімії ім. О.Н. Соколовського», Українським науково-дослідним інститутом лісового господарства та агромеліорації ім. Г.М. Висоцького, Інститутом рослинництва ім. В.Я. Юр’єва НААН України, Інститутом овочівництва та баштанництва НААН України, Інститутом тваринництва НААН України, Національним центром «Інститут експериментальної і клінічної ветеринарної медицини», Державною дослідною станцією птахівництва НААН України.