Міністерство аграрної політики та продовольства України запрошує виробників сільськогосподарської продукції, трейдерів, експертів, операторів ринку та всіх, хто цікавиться АПК, взяти участь в ярмарково-виставкових заходах в галузях сільського господарства та харчової промисловості.

Серед особливостей цьогорічних аграрних подій – заходи, присвячені розвитку фермерства – VII Міжнародна виставка та форум з розвитку фермерства «AGROPORT West Lviv-2018», Міжнародна агропромислова виставка в рамках Міжнародного Форуму з підтримки фермерства «АГРОПОРТ Південь Херсон 2018», Фестиваль «Кращий Господар Львівщини», Міжнародна агропромислова виставка та форум з підтримки фермерства «АГРОПОРТ Схід». Уряд визначив фермерство як найбільш оптимальну форму розвитку сільського господарства та відповідно – як основний пріоритет державної підтримки. Так, у 2018 році на програму підтримки розвитку фермерських господарств та кооперації виділено суму в 1 млрд гривень.

Цього року на території України пройде близько 70 українських та міжнародних ярмарок і виставок. Основні напрями заходів – садівництво (квітковий бізнес, саджанці, ландшафтний дизайн, презентація нових сортів), тваринництво (товари та послуги з розведення та утримання тварин, презентація порід), спеціалізована техніка та обладнання (презентація та польова демонстрація), харчова промисловість (кондитерська, хлібопекарська, зокрема, дитяче харчування), нові технології тощо.

Також відбудуться гастрономічні фестивалі – 6-й Міжнародний фестиваль чемпіонат бограчу, Міжнародний гастрономічний фестиваль «Огинь і м’ясо», 9-й Міжнародний дегустаційний конкурс напоїв «BEST DRINK-2018», Міжнародний фестиваль чеського пива, Міжнародний фестиваль «Ріплянки», Міжнародний фестиваль дерунів «День дерунів», IV Відкритий фестиваль-ярмарок меду і вина «Срібні джерела».

Найбільш очікуваними традиційними аграрними виставками є:

— Ювілейна XXX Міжнародна агропромислова виставка «АГРО – 2018» (6-9 червня – м. Київ);

— Міжнародна агропромислова виставка з польовою демонстрацією техніки та технологій «Агроекспо 2018» (26-29 вересня – м. Кропивницький);

З календарем ярмарково-виставкових заходів можна ознайомитись у вкладенні.

Прес-служба Мінагрополітики

Nat_expo