Довгоочікуваний посівний сезон для більшості аграріїв Сахновщинського району проходе під знаком вимушеної економії як грошових , матеріальних, так і трудових ресурсів. Є стара приказка, що землю неможливо обманути — і це актуально  у всі часи.

Та не обов’язково приміняти дорогий препарат, посівний матеріал чи мінеральне добриво, можливо підшукати і дешевше. В таких трудових пошуках компромісу працюють зараз голова правління ПАТ «Племзавод  20-річчя Жовтня» Микола Олександрович Ключка та головний агроном цього господарства Володимир Григорович Молошний. Адже господарство займається і рослинництвом, і тваринництвом та має в обробітку 3045 га  ріллі.

Тваринництво певним чином вплинуло на структуру сівозміни. Щороку в ПАТ «Племзавод  20-річчя Жовтня»  найбільші площі займають озимі, ярий ячмінь, багаторічні трави, соняшник,  кукурудза на зерно та на корм.Вирощують також  і горох, яру пшеницю, яре тритикале , овес, гречку та однорічні трави.

Зараз сівалки на полі  проходять останні проходи, досіваючи кукурудзу на зерно. Фактично посівна кампанія завершена. Залишилось посіяти тільки гречку, та її головний агроном господарства планує посіяти пізніше, щоб уникнути заморозків. На сьогоднішній день в господарстві посіяно 150 га ячменю ярого, 129 га гороху, 40 га вівса, 776 га соняшнику, 25 га ярого тритикале, 25 га ярої пшениці, 405 га кукурудзи ВМС та 191 га кукурудзи на зерно. Зараз провидиться підживлення та захист рослин від бур’янів та хвороб.

Все це завдяки злагодженій праці механізаторів, спеціалістів, обслуговуючого персоналу та взагалі всіх працівників цього публічного акціонерного товариства, які вносять свою частку у великий коровай господарства.