Дощі  заважають проводити польові роботи весняної посівної кампанії — ці слова на устах у кожного хлібороба, бо доведеться трохи відстрочити сівбу ярових. Однак наявність достатньої кількості в ґрунті вологи, сподіваємось, сприятливо позначиться на майбутньому врожаї.  

На сьогодні уповільнено темпи польових робіт в зв’язку з опадами, які активно йдуть на території Кегичівського району, але погодні умови не є якимись винятковими для раннього періоду весни. Зараз маємо унікальну ситуацію, яку створили рясні опади. Через високий запас вологи всі добрива, які були внесені у поля, будуть використані найефективніше.

Розглянемо наші роботи в полі. Всі господарства Кегичівського району працюють злагоджено і швидко. На сьогодні можна сказати, що закінчено посів зернових культур ранньої групи. Господарствами посіяно 4456 га, 103% від запланованого. З них ячменю — 3154 га (100%), гороху — 1202 га (109%), вівса – 100 га (125%). Найбільші площі засіяно в ПСП імені Щорса, ПП «Агропрогрес», СФГ «Паритет А», ПП «Андріївка», СФГ «Олександрівське», ПАТ «Насінневе».

Наші аграрії вже розпочали посів цукрового буряку, посіяно 430 га (60% від запланованого). Цього року, як і торік, даною культурою займаються 5 господарств: ПП «Агропрогрес», СФГ «Паритет А», ПП «Андріївка», ПОСП «Рояківка», СФГ «Олександрівське». Розпочато і посів зернової кукурудзи на 677 га, під яку в цьому році відведено 7968 га (8 %). І сіється вже соняшник, зараз висіяно в землю 10% насіння.