В рамках «круглого стола» на IV Міжнародному форумі «Агропорт-2016», який відкрився сьогодні у Харкові, Харківська та Львівська ОДА підписали меморандум про взаєморозуміння. Документ стосується співпраці з питань розвитку агропромислового комплексу областей.

Підписи під меморандумом поставили директор Департаменту АПР ХОДА Олександр Нездюр та директор департаменту АПР Львівської ОДА Наталія Хмиз. Вони підкреслили, що співпраця між нашими регіонами надає широкі можливості розвитку для кожного з них. Аграрії будуть обмінюватися досвідом з впровадження передових сучасних технологій у виробництві сільськогосподарської продукції, розвивати торгівельно-економічні та науково-технічні стосунки.

Науковці та сільгоспвиробники двох областей, які брали участь у роботі «круглого стола», наголосили, що така співпраця буде взаємокорисною та плідною.

Довідка. AGROPORT 2016 проходе за підтримки ХОДА, Міністерства аграрної політики та продовольства України, Національної академії аграрних наук у рамках Міжнародного року зернобобових, який було оголошено на 68-й сесії Генеральної Асамблеї ООН.

Заходи форуму розраховані на 3 дні – з 20 по 22 жовтня. Майданчиком проведення AGROPORT традиційно є аеропорт «Харків».

Програма форуму складається з наступних напрямків:

– 20 жовтня (четвер) – День агробізнесу;

– 21 жовтня (п’ятниця) – День фермера;

– 22 жовтня (субота) – День поля.

У рамках трьох днів на майданчику харківського аеропорту пройдуть більше 20 профільних конференцій, тематика яких охопить весь спектр аграрноїгалузі: від інвестиційної проблематики до використання найсучасніших технологій.

Усі три дні форуму будуть наповнені спеціалізованими конференціями та майстер-класами для фермерів. Заплановані також практичні семінари й демонстрація сільськогосподарської техніки.